Inloggen
Activiteiten

terug naar vorige pagina



Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D2-O 17 39 12 3 2 51 17 0
2 Oss D5 17 38 12 2 3 56 31 0
3 Rosmalen D3 17 37 12 1 4 64 19 0
4 Best D4 17 34 10 4 3 48 28 0
5 Den Bosch D10 17 27 9 3 5 57 51 3
6 Heesch D3 17 23 6 5 6 34 33 0
7 Oirschot D3 17 22 6 4 7 47 45 0
8 Geel-Zwart D4 17 15 4 3 10 34 55 0
9 HDL D1 7 13 4 1 2 25 16 0
10 Gemert D2-O 17 11 3 2 12 30 62 0
11 Oss D6 17 8 2 2 13 21 55 0
12 Den Bosch D11 17 5 1 2 14 12 67 0


Uitslagen
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
.. Gemert D2-O Den Bosch D10 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Oss D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Heesch D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
.. Heesch D2-O Best D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oirschot D3 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Oss D5 Gemert D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oss D6 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Heesch D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023
.. Oirschot D3 Geel-Zwart D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023
.. Best D4 Den Bosch D11 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Heesch D2-O Heesch D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Best D4 (5-8)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oss D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Rosmalen D3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oirschot D3 (9-3)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Oss D5 Den Bosch D10 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Den Bosch D11 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Heesch D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Oss D6 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Gemert D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Oss D6 Rosmalen D3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Geel-Zwart D4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Heesch D3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Oirschot D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Best D4 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Oirschot D3 Heesch D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Gemert D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Oss D6 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Oss D5 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Den Bosch D10 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Den Bosch D10 Oirschot D3 (6-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Best D4 Oirschot D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Geel-Zwart D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Rosmalen D3 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Heesch D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Heesch D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Heesch D2-O Gemert D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Oss D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Den Bosch D11 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Den Bosch D10 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Best D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Oss D5 Geel-Zwart D4 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Heesch D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Den Bosch D11 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Heesch D2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Oirschot D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Heesch D2-O Den Bosch D10 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Rosmalen D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Oirschot D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Best D4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Oss D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Oss D5 Heesch D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Heesch D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Gemert D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Den Bosch D11 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Geel-Zwart D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Oirschot D3 Oss D6 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Gemert D2-O (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Heesch D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Geel-Zwart D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 HDL D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Den Bosch D11 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. HDL D1 Heesch D3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Oss D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D2-O Rosmalen D3 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Oirschot D3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Den Bosch D10 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Best D4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Oirschot D3 Den Bosch D10 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Heesch D2-O (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Oss D6 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Den Bosch D11 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 HDL D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Gemert D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. HDL D1 Oirschot D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Rosmalen D3 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D2-O Geel-Zwart D4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Heesch D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Best D4 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oss D5 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. HDL D1 Heesch D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Gemert D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Den Bosch D10 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Oss D5 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Den Bosch D11 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Oss D6 (8-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Heesch D2-O Oirschot D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Best D4 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 HDL D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Heesch D3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Geel-Zwart D4 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Rosmalen D3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. HDL D1 Gemert D2-O (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D2-O Den Bosch D11 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Den Bosch D10 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Oss D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Best D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Oss D6 (3-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Oss D6 HDL D1 9:30 Gemeentelijk sportpark
  Oss D5 Heesch D3 10:30 Gemeentelijk sportpark
  Gemert D2-O Heesch D2-O 11:00 Sportpark Molenbroek
  Den Bosch D11 Oirschot D3 11:45 Oosterplas
  Best D4 Rosmalen D3 13:05 Sportpark Leemkuilen
DONDERDAG 30 MEI 2024
  Heesch D3 Best D4 0:00 Sportpark 'De Braaken'
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Heesch D2-O Oss D6 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Oirschot D3 Rosmalen D3 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Geel-Zwart D4 Oss D5 14:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Den Bosch D11 Gemert D2-O 15:45 Oosterplas
DINSDAG 4 JUNI 2024
  Den Bosch D10 Geel-Zwart D4 20:45 Oosterplas
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Oirschot D3 Gemert D2-O 11:00 Sportpark 'Moorland'
  Oss D6 Den Bosch D11 12:45 Gemeentelijk sportpark
  Best D4 Geel-Zwart D4 13:00 Sportpark Leemkuilen
  Rosmalen D3 Heesch D3 13:00 Sportpark Maliskamp
  Oss D5 HDL D1 13:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D10 Heesch D2-O 14:00 Oosterplas
DONDERDAG 13 JUNI 2024
  HDL D1 Den Bosch D10 20:00 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 16 JUNI 2024
  HDL D1 Best D4 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Geel-Zwart D4 Rosmalen D3 10:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Heesch D2-O Oss D5 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Heesch D3 Oirschot D3 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Gemert D2-O Oss D6 11:00 Sportpark Molenbroek
  Den Bosch D11 Den Bosch D10 12:00 Oosterplas

Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Social Media

 
Verjaardagen
Tino Ruijs
Meike Verhoeven
Yulia Verhoeven
Wedstrijdschema
Teams